Poznajmy się

Wnętrza tworzę do 20 lat – to radość, pasja i praca. Osobą publiczną jestem od niedawna – to przypadek.

Jak to się stało, że projektuje wnętrza – to proste, taki był mój plan, marzenie i cel w życiu. Zacząłem gdy projektowanie jeszcze nie było zbyt popularne w Polsce, a projektantów było naprawdę niewielu.

Moje doświadczenie budowlane (oraz praca na budowie), jak i wykonanych blisko 1000 projektów sprawiają, że wiem, które rozwiązania da się wykonać, a które pozostaną w sferze marzeń.

Przede wszystkim wnętrze musi być funkcjonalne, a później dodaję do tego szyk i zachwyt. Bo co mi po tym, że dom będzie wizualnie piękny, jak nie będzie praktyczny, ani nie będzie się dało w nim wygodnie żyć?

Od kilku lat znacie mnie z social mediów. To naprawdę przypadek, to nie był mój cel, lecz środek przekazu. Jednakże bardzo się cieszę, że zaistniałem w Internecie, bo dzięki temu poznałem wiele wspaniałych osób.

Jeśli masz jakieś pytania do mnie, chcesz podjąć się wspólnie ze mną projektu lub masz inna propozycję, to zapraszam Cię do kontaktu tutaj lub na moich social mediach.

Zapraszam Was do wnętrzarskiej grupy, gdzie codziennie dzielimy się inspiracjami, poradami. Pod tym linkiem znajdziecie moje działania w internecie i grupę na telegramie: https://linktr.ee/marek_z_aranzacjiwnetrz

Marek Suchocki
Projektuję wnętrza i uczę innych ludzi to robić.